Współpraca 1 na 1

Rozwiążmy

Twój Problem

Praca 1 na 1 to najlepszym sposób, aby wprowadzić trwałą zmianę. Rozwiązać problem i zrealizować cel. Zarezerwuj wstępną rozmowę, aby dowiedzieć się jak dokładnie mogę Ci pomóc 👇

Pracujemy całkowicie indywidualnie

Jak mogę Ci pomóc?

Możemy skupić się zarówno na rozwiązaniu jakiegoś problemu, jak i osiągnięciu wyznaczonego przez Ciebie celu. Zazwyczaj jedno łączy się z drugim. Bo nawet w pracy typowo “na cel” natrafiamy na problemy, które Cię powstrzymują. 

Przykłady problemów, które rozwiązujemy

Emocje, Strach i Fobie

Nie czuję się szczęśliwy. Mam duże poczucie winy ze względu na to co zrobiłem, jakie decyzje podjąłem. Boje się negatywnej oceny innych. Mam fobię, która mnie ogranicza.

Samodyscyplina, Planowanie

Niby wiem co trzeba zrobić, ale od dawna nie mogę osiągnąć celu. Odkładam ważne rzeczy na później. Nie mam czasu dla siebie / dzieci / rodziny.

Motywacja i chęć do działania

Jestem zmęczony, nie mam siły. Nie mogę się skupić na tym co robię. Nie mam energii do działania

Problematyczne sytuacja

Powinienem odstawić, ograniczyć używki. Jestem w toksycznej relacji. Życie przecieka mi przez palce. Nie potrafię zarabiać pieniędzy.

Pewność siebie

Czuję się gorszy. Nie jestem wystarczająco dobry. Nie czuje aby zasługiwał. Nie jestem atrakcyjny.

Relacje i Komunikacja

Ludzie się na mnie uwzięli. Relacje mi nie wychodzą. Boję się samotności i tak się czuje. Boję się przemówień publicznych, nie nadaję się do tego.

Zidentyfikowanie problemu

Jak wygląda proces?

Zazwyczaj zidentyfikowanie problemu zajmuje mi kilka do kilkunastu minut. To wstęp, zeskanowanie klienta. Jednak identyfikacja problemu to początek i chociaż ważny to…. tylko początek.

W zależności od indywidualnej potrzeby i możliwości, dobieram jeden z programów w oparciu o który pracujemy. Biorę pod uwagę problem oraz dynamikę życia człowieka z którym pracuję.

Szybko rozwiązać problem

Są klienci, którzy chcą w bardzo szybkim czasie rozwiązać swój problem. Gotowi na szybkie rozpoczęcie pracy i na konfrontację z zadaniami. Są też tacy, którzy wolą całkowicie coś innego. Niezależnie od tego czego ktoś chce lub nie chce, ważne aby na początku zdał sobie sprawę z jednej kwestii: Prawdopodobnie nie jest to w ogóle istotne. Prawdopodobnie będzie całkowicie inaczej niż się spodziewasz. 

Dlaczego? Bo problem jest wtedy kiedy nie ma rozwiązania. Brak rozwiązania związany jest z tym, że nie szukasz tam gdzie powinieneś abo nie chcesz szukać tam gdzie powinieneś. I gdybyś wiedział, gdzie szukać i czego to… nie byłoby problemu. Dlatego zrobimy po mojemu. Omówimy to oczywiście bo powinieneś mieć odpowiednią świadomość ale nie całą, albo całą ale w odpowiednich dawkach, w odpowiednim czasie.

Ważna jest równowaga

We wszystkim ważna jest równowaga i odpowiednio wspierająca świadomość. Dlatego  „szybko” czy „wolno” jest ważne ale nie jest najważniejsze. Oczekiwanie bowiem jest jedną z głównych blokad jakie powstrzymują efektywny przebieg procesu. Ważniejsze jest zaangażowanie, otwartość i gotowość ze strony klienta na zmianę. 

Z jednej strony klient powinien potrzebować „przemiany” jak tlenu, jak nabrania kolejnego haustu powietrza, ale z drugiej musi być świadomy. Świadomy tego, że „Przemiana” to wynik związany z „Uświadomieniem”. 

Manifestacja tego wyniku uzależniona nie jest od czasu ale od przerobienia informacji, obecności w tu i teraz i nie wypierania, tłumienia czy zagłuszania emocji ale od poddania się im. Od poddania się w odpowiedni sposób. Serce jest zawsze jedno – odebranie informacji, która przerobiona, uświadomiona zaowocuje Transformacją.

Dostęp do lepszej wersji siebie

Niezależnie jak dramatyczny czy błahy jest powód spotkania, to co klient przerobi ma go wzmocnić. Sprawić, że odnajdzie dostęp do lepszej wersji siebie a tak naprawdę wreszcie zintegruje się ze źródłem wewnętrznej Mocy, która zawsze, ale to ZAWSZE w nim jest. Często tylko czeka na to aby została odkryta. Często dlatego, że właśnie nadszedł odpowiedni czas i miejsce aby to się stało. Bo wcześniej było za wcześnie a później mogłoby być za późno. Tak na marginesie, nie ma dużych i małych problemów. Jest informacja, która kiedy zostaje przerobiona, zmienia wszystko w życiu. Czasem zajęcie się czymś co wygląda na błahostkę otwiera drzwi do wielkiej przemiany w życiu, a czasem, zdawałoby się, że wskazany „wielki problem” pochodzi od czegoś drobnego. Od czegoś drobnego, ale jak się okazuje jednak czegoś, co miało czy ma wielki wpływ na życie klienta.

Czy problem zawsze można rozwiązać?

Często klienci pytają, czy też uświadamiają sobie, że „problem” jest zawsze do rozwiązania. Ale czy zostanie rozwiązany jest uzależnione tylko i wyłącznie od klienta.  Bo często tak mocno identyfikują się z danym problemem, że… nie chcą się go pozbyć. Jest ich częścią i jak go rozwiążą to pozbędą się części siebie.

Owocem zatem jest Harmonia

A tutaj nie chodzi o to, że klient pozbędzie się, wyprze czy zaprzeczy sobie. Chodzi o to, że uświadamiając sobie to, co powinno być uświadomione, dojdzie właśnie paradoksalnie do połączenia się wszystkich skonfliktowanych części, owocując spójnością i pewnością w codziennym życiu i działaniu.

Z naukowego punktu widzenia o procesie

Z naukowego i bardzo realnego punktu widzenia, chodzi o uświadomienie. Uświadomienie tego co powinno zostać uświadomione, związane jest z odebraniem i przerobieniem lekcji, czyli informacji. Wzrost w świadomości związany jest zatem z czymś co nazywamy przeskokiem kwantowym.

Z mojej perspektywy pracuję z klientem po prostu nad jakością jego wiązek elektromagnetycznych, czyli nad jakością jego uczuć. To z nich bowiem wynika cała reszta: przekonania, wartości, konflikty, metaprogramy, lingwistyka czy linia czasu.

Jedyną rzeczą jaką musimy w życiu, to żyć w stanie świadomości, który określamy jako bycie szczęśliwym

W odróżnieniu od sposobu myślenia, gdzie Szczęście jako uczucie a nawet stan istnienia, jest przypisane tylko nielicznym, kręte drogi do niego prowadzą i jest krótkotrwałą nagrodą za którą trzeba w życiu sowicie zapłacić. Nic podobnego. Życie to manifestująca się ewolucja. W ewolucji chodzi o INFORMACJĘ, o jej odbieranie, przerabianie i przekazywanie. Informację najlepiej analizujemy i przekazujemy w stanie Szczęścia. Wtedy, ze względu na naszą fizjologię, mamy największy dostęp do naszego archiwum i naszego uświadomienia. Życie w cierpieniu i stresie redukuje przepływ informacji a więc zatrzymuje nas na drodze ewolucji. Ewolucja to postęp a nie perfekcja. Perfekcja to stan wynikający z doświadczanych w naszym życiu takich emocji i programów emocjonalnych jak poczucie winy, wstyd, duma i złość. Perfekcja jest zamknięta na informację, nie akceptuje bowiem błędu. A błąd czy grzech, jak mówią źródła religijne jest niczym innym jak tylko informacją zwrotną, która po zaakceptowaniu i przerobieniu prowadzi do odebrania lekcji a to z kolei do uświadomienia czyli wzrostu w świadomości czyli do przeskoku kwantowego, który jest nominałem w walucie ewolucji.

Jak wygląda współpraca?

1. Rezerwujesz bezpłatną rozmowę (kaucja zwrotna)

Zaczynamy od bezpłatnej 30 minutowej wstępnej rozmowy. Warunkiem jest opłacenie zwrotnej kaucji wysokości 97 zł. Klikasz poniżej i rezerwujesz.

2. Wywiad, rozpoznanie problemu i opcji współpracy

Przeprowadzamy bezpłatną konsultację. Po zapoznaniu się z problemem przedstawiam możliwe rozwiązania. 

Jeśli nie dojdziemy do porozumienia to kaucja jest zwracana. 

3. DZIAŁAMY i pozbywamy się problemu

Rozpoczynamy działania na wcześniej ustalonych zasadach. 

Kaucja jest przenoszona na poczet naszej współpracy.

Kliknij poniżej aby zarezerwować bezpłatną konsultację przed współpracą

Współpraca 1 na 1

Bezpłatna konsultacja wstępna
97 Kaucja zwrotna
  • Element Listy #1
  • Element Listy #2
  • Element Listy #3
Rezerwacja

 

Nasza praca może być w formie spotkania face to face,  w formie rozmowy telefonicznej lub z użyciem komunikatora.
Obowiązujący cennik poniżej. Szczegóły ustalimy podczas bezpłatnej konsultacji.

Rodzaj Czas Cena
Konsultacja indywidualna max 5h 397 zł/h
Intensive 3 x 8h (3 dni) 4.970 zł
Proces 1mc 15 x 1h (1 miesiąc) 3.690 zł
Proces 3mc 45 x 1h (3 miesiące) 8.700 zł
X