Raise Me Up” poswatało, aby dzielić się skutecznymi strategiami, które zmieniają życie na lepsze. Zanim przyszedł sukces, przez lata musieliśmy wypróbować wiele rzeczy. Przeszliśmy długą drogę.

Teraz chcemy się podzielić z Tobą, tym co najlepiej dla nas zadziałało

Napisz do nas

Wojciech Przybysz

wojciech@raisemeup.pl​

Grzegorz Zięba

grzegorz@raisemeup.pl​

Biuro

Wszelkie sprawy z działaniem strony, zakupami, udzielaniem ogólnych informacji prosimy kierować na: biuro@raisemeup.pl

ADRES KORESPONDENCYJNY

RAISE ME UP SP ZOO

00-513 Warszawa
ul. Nowogrodzka 7/9 lokal 28

REGON: 381780988
NIP: 7010891990
KRS: 0000756765

Nasza MIsja

W dzisiejszych czasach nie chodzi już o samą informację, bo do tej wszyscy mamy podobny, nieograniczony dostęp. Dzisiaj chodzi o to czy wybierzesz tę odpowiednią i czy będziesz potrafi wykorzystać ją w swoim życiu. A o tym decyduje już nie IQ ale EQ. Czyli inteligencja emocjonalna. Bo w życiu nie chodzi o perfekcję ale o postęp. Nie chodzi też o wiedzę, ale o jej umiejętność wykorzystania w praktyce – czyli o mądrość.

Jakość świadomości w jakiej żyjemy to jakość naszej perspektywy życiowej. 

Od niej wszystko się zaczyna i na niej wszystko się kończy, choć ona sama nie kończy się nigdy. Jakość naszej świadomości określają nasze uczucia. Złość, smutek strach, poczucie bycia gorszym, tęsknota albo akceptacja, odwaga, radość, spokój. Mamy dostęp do jednych i do drugich.

I wszystko jest w porządku bo emocje czy uczucia, to wiązka elektromagnetyczna. To komunikat. To informacja w oparciu o którą działamy, żyjemy. I do póki nas wspierają, dopóki potrafimy je wykorzystywać w codziennym życiu wszystko jest OK.

Problem zaczyna się wtedy, kiedy zaczynają nas sabotować. Kiedy nie jest nam w życiu dobrze, kiedy czujemy, że nie tak to powinno wszystko być. Kiedy MUSZĘ bierze górę w naszym życiu nad MOGĘ i CHCĘ.

Nasza misja, nasz cel to podzielenie się tym co odkryliśmy i zaimplementowaliśmy w naszym życiu całkowicie je zmieniając i wtedy właśnie czerpiąc z niego…. GARŚCIAMI.

Rozpuszczenie, uwolnienie od cierpienia i życie w spokoju i doświadczenie ulgi. Z pełnym dostępem do emocji ale już jako informacji zwrotnej z zewnątrz, zamiast energomagnetycznego przekleństwa przejmującego kontrolę na naszym szczęściem.

Jesteś kompletny, niczego więcej ci nie potrzeba.

Należy tylko uwolnić, pozbyć się z życia tego, czego jest za dużo, aby mogło pojawić się to, co do tej pory było tłumione i wypierane przez taki, a nie inny sposób radzenia sobie ze sobą.

W życiu nie ma przypadków. W życiu jest synchronia. Jeżeli to czytasz, może to oznaczać, że jesteś w dobrym i najlepszym miejscu. Wcale nie przypadkowo. Wszystko w życiu zależy od ciebie a jedna decyzja zmienia absolutnie wszystko.

Dlatego naszą misją jest nieść świadomość, uwalniać drugiego człowieka od cierpienia i dawać ulgę w oparciu o najlepszą jakość uczuć, jakich możemy doświadczać w naszym życiu. Dzielić się tym czego doświadczyliśmy a co okazało się jedną z najwyższych Wartości i Perspektyw.

X