Jak korzystać z platformy?

Jak założyć konto na platformie?

Konto na platformie gromadzi wszelkie dane o zakupach i daje dostęp do VOD z zakupionymi kursami online. Jest zakładane automatycznie w momencie zakupu pierwszego kursu/biletu/produktu. 

Login – to Twój adres email.
Hasło – ustalasz przy pierwszym zakupie. Oczywiście możesz je potem zmienić albo odzyskać.

Kupiłem program, ale nic nie otrzymałem - co zrobić?

System automatycznie po zakupie wysyła e-maile z informacjami o transakcji i utworzeniu konta. Jeśli ich nie otrzymałeś, to jest kilka możliwości:

  1. Płatność jeszcze nie została zaksięgowana (w przypadku druczku na poczcie, albo tradycyjnego przelewu może to trwać do 3 dni roboczych)
  2. Podałeś nieprawidłowy adres email. Niestety czasami zdarzają się literówki.
  3. Email wpadł do SPAMu, albo jakiejś innej zakładki (oferty, inne, itp.).
  4. Twój dostawca poczty odrzuca nasze wiadomości z niewiadomego powodu. Czasem niestety to się zdarza z @gtx.com i pocztą microsoftu. Pracujemy nad tym.

Skontaktuj się z nami, a postaramy się rozwiązać ten problem. Napisz na wojciech@raisemeup.pl albo do nas na fanpage FB.

Mimo braku emaila z informacją o aktywacji konta, będzie ono aktywne (o ile nie jest to przypadek literówki w adresie!) Możesz się zalogować i zakupiony materiał będzie dla Ciebie dostępny. Przeczytaj jak to zrobić poniżej.

Jak oglądać i pobierać zakupione materiały?

W momencie pierwszego zakupu tworzone jest Twoje konto na naszej stronie. Loginem jest Twój e-mail, a hasło sam wybierasz. Gdy będziesz dokonywał kolejnego zakupu system rozpozna Cię po adresie e-mail i poprosi o zalogowanie.

Wszystkie zakupione materiały są zgromadzone na stronie i przypisane do Ciebie. Tak abyś miał do nich dostęp z każdego miejsca, gdzie tylko jest internet.

1. Wejdź na stronę https://raisemeup.pl

2. Kliknij “Moje Konto” w górnym prawym rogu

3. Podaj jako użytkownika: swój adres e-mail.  Hasło wybrałeś przy pierwszym zakupie. (jeśli go zapomniałeś to masz przycisk “Nie Pamiętasz hasła?” – aby je zmienić). Kliknij [ZALOGUJ Się]

4. Pojawi się Twój panel. Po lewo w menu możesz sprawdzić swoje poprzednie zamówienia i szczegóły konta. A w głównej zakładce [Kokpit] masz listę “Twoje Kursy“. Stąd możesz przejść do wybranej pozycji.

Jak przerabiać kurs? Jak słuchać audiobooka?

Kurs składa się z modułów, a moduły z tematów. Pomiędzy wybranymi elementami przemieszczasz się korzystając z menu po lewej (1). Najlepiej po przerobieniu modułu/tematu klikaj w przycisk [oznacz jako ukończone] (2) – wtedy będzie wiedział, w którym momencie zakończyłeś.

Materiałów audio możesz słuchać na różne sposoby. Pobrać je na dysk/telefon lub słuchać wygodnie online. 

Fajne jest, że player online działa również na telefonie przy wyłączonym ekranie. Włączając w ten sposób playliste wystarczy tylko przełączać tracki. 

X